מוצר להרזיה בטוחה וטבעית

SUNTRIM+ זהו מוצר של חברת סאנריידר. 

אני משתמשת במוצר זה בעצמי, ומצליחה להרזות בצורה קלה. 

תיאור: 

שומרים על הגזרה ועל הבריאות

סאנטרים פלוס פועל במהירות ומכיל רכיבים טבעיים. תחושו בהשפעתו כבר בשימוש הראשון. תוך 45-30 דקות תוסף תזונה פורץ דרך זה יסייע לכם לחוש תחושת שובע וכך לא תפריזו באכילה. ככל שתמשיכו להשתמש במוצר הוא יסייע לכם לשמור על משקל בריא ויתמוך בהרגלי אכילה בריאים.

פילוסופיית ההתחדשות

על בסיס פילוסופיית ההתחדשות, סאנטרים פלוס מכיל שילוב סינרגטי של רכיבים ממקור צמחי אשר תומך בבקרת משקל, מגן מפני רדיקלים חופשיים ונוגד תופעות הזדקנות מוקדמת. בהשוואה לשאר המוצרים בשוק, מוצרי סאנריידר מכילים את הריכוז הגבוה ביותר של נוגדי חמצון הנאבקים ברדיקלים חופשיים. נוסחה צמחית זו אינה מכילה חומרים משלשלים או כימיקלים אשר יכולים לפגוע בחילוף החומרים.

רכיבים בזרקור

פולי קקאו

קקאו, המקור לפולי הקקאו, הוא מווסת תאבון טבעי אשר עשוי לסייע בהתמודדות עם ההשתוקקות למזון. הוא גם מכיל נוגדי חמצון הכוללים פוליפנולים, קטצ'ינים ואפיקטצ'ינים.

פולי קפה ירוקים

קליפות פולי קפה לא קלויים אלה מכילות ריכוז גבוה של חומצה כלורוגנית - נוגד חמצון פוליפנולי, אשר על פי הערכות החוקרים, עשוי לעודד ירידה במשקל על ידי הפחתת ספיגתם של שומן וגלוקוזה במעי.

Polygonum

גפן רב שנתי זה מכיל רזברטרול – נוגד חמצון עצמתי אשר, על פי מחקרים, מספק מגוון יתרונות בריאותיים לגוף כגון ירידה במשקל, הגנה מפני רדיקלים חופשיים, תמיכה בהאטת תופעות הזדקנות מוקדמת ובבריאות הלב וכלי הדם. שאלות נפוצות ש: האם עדיין יהיה לי תיאבון אחרי שאקח סאנטרים פלוס? ת: סאנטרים פלוס לא גורם לאובדן התיאבון או להרעבה של הגוף. עדיין יהיה לכם תיאבון ותמשיכו ליהנות ממזון, אך תגיעו לתחושת שובע טבעית מהר יותר כך שתרצו לאכול פחות מהרגיל. ש: אם אקח סאנטרים פלוס ולא אעשה כושר, האם עדיין ארד במשקל? ת: כן, מכיוון שסאנטרים פלוס תומך בחילוף חומרים בריא ובשריפת שומנים, מסייע בשליטה על גודל מנות המזון הנצרכות ותומך בהרגלי אכילה בריאים. יחד עם זאת, תגיעו לתוצאות טובות ומהירות יותר של ירידה במשקל ותיהנו מאורח חיים בריא יותר אם גם תתעמלו על בסיס קבוע. ש: האם יש לשימוש בסאטרים פלוס תופעות לוואי כלשהן? ת: לא. שלא כמו רבות מהכמוסות שנועדו לירידה במשקל ומכילות ריכוז גבוה של קפאין וחומרים תרופתיים אחרים, סאנטרים פלוס לא מכיל תוספות של חומרים ממריצים או משלשלים ולא יגרום לכם לחוש עייפים, עצבניים או מצוברחים. המלצות קחו כמוסה אחת 45-30 דקות לפני הארוחה. יש לקחת עם 300 מ"ל של פורטשן דילייט או עם מים. הפסיקו לאכול כשאתם שבעים. www.sunr ider.com כל הזכויות שמורות לתאגיד סאנריידר הבינלאומי ©2016 דף מוצר SunTrim® Plus יתרונות מעודד שליטה בגודל מנות המזון הנצרכות ופיתוח הרגלי אכילה בריאים נוסחה צמחית שאינה מכילה חומרים מזיקים גישה טבעית לבקרת משקל מוצלחת תומך במערכת חילוף חומרים בריאה ובשריפת שומנים ומרסן השתוקקות למזון לא בריא ללא תוספת חומרים ממריצים או משלשלים נוסחה מבוססת על מומחיות הבעלים ייצור עצמאי מכיל רכיבים טבעיים בעל אישור כשרות בעל אישור חלאל


צור קשר

קיבלת ליד מדף הנחיתה שלך
CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
7 + 3 =